ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD.

Yüksek Kalite Alüminyum Disk / Alüminyum Şerit / Alüminyum Rulo Etc Tedarikçi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD.

iyi kalite Alüminyum daire satış için
iyi kalite Alüminyum daire satış için
Tanıştığım en iyi alüminyum levha tedarikçilerinden birisin. Yüksek kaliteli ürünler, hızlı teslimat veya iyi bir servis ne olursa olsun. İşbirliğine sevindim

—— Silience

Hepsinden çok iyi ve yüksek kalitede olan ürünlerinizden çok etkilendim. İşinizi müreffeh olsun dilerim.

—— Erick

Zamanında teslimat, iyi bir kalite kontrol, ı was seyir için gerçekten iyi tedarikçi vardır. Büyük büyük sipariş etmek istiyorum. Yakında sizinle temasa geçecektir.

—— Gary Strauss

Ben sohbet şimdi

ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD. ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD. ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD. ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD. ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD. ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD. ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD. ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD. ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD. ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD.
Rolling Machine Workship Anneal machine Packing Rolling Machne Rolling Machine Loading Tension Level machine Export Dep Exhibition of Iran

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Jinding
No. Çalışanları : 200~250
Yıllık satış : 160000000-165000000
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 90% - 100%
Zhejiang Shuanglin Jiate Metal Technology Co, Ltd Alüminyum araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim ve ihracat içeren Jinding Alüminyum Sanayi Grubu, Hongkong Jinding International Group tarafından katkı d dalıdır.

Jinding Alüminyum Sanayi Grubu Eylül 1997'de, Qinghai West Alüminyum sanayi Co ltd, Henan Zhongji Alüminyum Folyo Co Ltd, Hangzhou Jinding Alüminyum Sanayi Co Ltd, Ningbo Ruying Elektrik Technology Co, Ltd olarak şube kurarak kuruldu.

Modern yüksek seience ve teknoloji standart talebi için döküm, sıcak haddeleme, soğuk haddeleme ve folyo haddeleme çalışmalarımıza ve Almanya'dan ithal edilen muayene makinelerine sahibiz. Genişlik 2500 mm olan bir sıcak haddeleme üretim hattımız, genişlik 1800 mm olan iki soğuk haddehanemiz, genişliği 1650 mm olan folyo kaba haddehanemiz, 1600 mm'lik folyo bitirme haddeleme tesisi, 8 X 20 T tavlanmış, gerilim tesviyeli makine, kesme makinası ve temiz ekipmanımız var. Ana ürünler alüminyum levha, rulo, şerit, folyo ve ilgili kaplama işlemi, sanayi için alüminyum profil, kablo ve kompozit boru için alüminyum şerit, fin stok, dekotat folyo, tencere yapımı için alüminyum daire içerir. Biz iki büyük ölçekli haddehaneler var Genişliği 2500mm ve ilgili makineler, biz internationl gelişmiş teknik alüminyum ürünler, kalite sağlayabilir üretmek benimser.

Şirket kurulduğundan beri, "mükemmel kalite ve samimi hizmet" ilkesini, "tamamıyla nitelik yönetimi" nın gücünü ve "kendimizi mükemmelleştirmenin, pazarı geliştirmenin" gücünü elimizde tutuyorduk. Tam bir kalite kontrol sistemi kurdu ve 2000.At aynı zamanda ISO9001 kalite belgesi geçti, birçok farklı yabancı müşteriler ile çok güçlü uzun vadeli iş ilişkileri kurduk.

Standart olarak yüksek verimlilik hizmeti sunan inancımız olan iyi niyetle, birinci sınıf kaliteli alüminyum ürünler üreten rulman, Jinding her zaman dünya çapındaki müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir.

İletişim bilgileri
ZHEJIANG SHUANGLIN JIATE METAL TECHNOLOGY CO., LTD.

İlgili kişi: Mr. Pete Ye

Tel: 86-571-85370675

Faks: 86-571-85372361

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)